آخرین بازی‌های معرفی شده

Mekorama

اگر به بازی معمایی علاقه دارید بدون شک بازی mekorama یک بازی سرگرم کننده برای شما خواهد بود. در این بازی باید با چرخاندن و جابجا کردن خانه ها مسیر خود را به سمت پایان مرحله باز کنید که در بعضی از مراحل بسیار چالشی می شود و به سادگی نمیتوان این مراحل را پشت سر گذاشت.

از نکات مثبت این بازی قابلیت طراحی مرحله توسط خودتان است که با یک کد QR میتوانید مرحله طراحی شده خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها را به چالش بکشید که در نوع خود یک ویژگی منحصر به فرد می باشد. گیم پلی و گرافیک بازی نیز به خوبی طراحی شده است که شما را سرگرم میکند. نکته دیگر این بازی که باید بدانید این است که این بازی به صورت کامل رایگان است حتی هیچ پرداخت درون برنامه ای ندارد به جز قسمت کمک به سازنده بازی که سازنده دست شما را باز گذاشته که هر چقدر از بازی لذت بردید پرداخت کنید.

Hazy Race

بازی Hazy Race جز بازی های امتیازی و رکوردی است که مانند بسیاری از بازی های این سبک سرعت و عکس العمل شما نکته کلیدی برای بدست آوردن بالا ترین رکورد می باشد. کاراکتر های مختلف قابل بازی باعث جذاب شدن بازی و هدف دار شدن بازی می شود هر چند که این سبک بازی ها پس از مدتی کمی خسته کننده می شوند.

در این بازی گیم پلی و فیزیک به خوبی طراحی شده است اما صدا گذاری در این از بازی تعریفی ندارد. در انتها اگر طرفدار بازی های رکوردی و امتیازی هستید این بازی را از دست ندهید.

فرار بزرگ

بازی فرار بزرگ در سبک کمیک می باشد که تجربه جدیدی از بازی های تعاملی ایرانی می باشد. در این بازی شما در نقش شخصیت اصلی در زندان هستید که با انتخاب گزینه های مختلف می توانید داستان این بازی را پیش ببرید هر چند که در روند داستان این بازی تاثیر زیادی نمی گذارد.

از نظر گرافیک و صدا بسیار خوب طراحی شده است. از گیم پلی تعاملی خوبی نیز برخوردار است اما خطی بودن داستان با توجه به تعاملی بودن بازی از جذابیت بازی کم میکند. پس از عبور از هر قسمت از بازی نیاز به متصل شدن به اینترنت و دانلود قسمت مورد نظر نیز کمی آزار دهنده است.

کلوپ کارآگاهان

اگر به بازی کارآگاهی علاقه دارید این بازی یک بازی بسیار جالب در این زمینه می باشد. در این بازی شما در نقش یک کارآگاه بخش جنایی هستید که باید در صحنه های جرم با جمع کردن مدارک مختلف و صحبت کردن با افراد مختلف در آن مرحله سر نخ های جدید به دست بیاورید و با کنار هم قرار دادن این مدارک معمای بازی را حل کنید. در طول هر مرحله با جمع کردن سکه ها و نشان می توانید قفل مرحله بعد را باز کنید و به بازی خود ادامه دهید در صورت کافی نبودن سکه و نشان می توانید از فروشگاه خرید کنید و به بازی خود ادامه دهید. در حال حاضر این بازی یک داستان با 16 مرحله دارد (که هر مرحله باید قبل از شروع دانلود شود) و در آینده داستان های دیگر نیز اضافه میشود.

کلوپ کارآگاهان در محیط سه بعدی با داستانی جذاب ساخته شده که در نوع خود جالب و سرگرم کننده است، گیم پلی و صدا گذاری در این بازی خوب طراحی شده است و یک تجربه جدید می باشد. از مهمترین مشکلات این بازی نداشتن قابلیت ذخیره در بازی اشاره کرد که هر مرحله باید به پایان برسد تا بازی شما ذخیره شود که کمی آزار دهنده است و اگر شما مرحله را تمام نکنید و از بازی خارج شوید باید از اول آن مرحله شروع کنید. از دیگر مشکلات این بازی تبلیغات است که تعداد آن کم نیست.

Bowmasters

بازی bowmasters یکی دیگر از بازی های شرکت نام آشنای Playgendary می باشد که این بار یک بازی فوق العاده تولید کردند در این بازی شما در نقش یک کمان دار هستید که باید رقیب خود را قبل از اینکه دیر شود مورد هدف قرار دهید.

انیمیشن ، فیزیک و گیم پلی این بازی بسیار خوب طراحی شده است که جذابیت این بازی را زیاد کرده و به این زودی شما را خسته نمیکند. همچنین تعداد زیاد کاراکتر با سلاح های منحصر به فرد خود  تازگی بازی را حفظ میکند و باعث می شود شما از بازی خود لذت ببرید. حالت های کاپ، آنلاین، بازی با دوستان،بازی با کامپیوتر، شلیک به پرندگان و شلیک به سیب از حالت های قابل بازی می باشد.

صدا گذاری در این بازی در کنار راحتی استفاده از رابط کاربری از نقاط قوت این بازی به شمار میرود. در کنار همه این نکات مثبت به تنها نکته منفی که میتوان اشاره کرد وجود برخی از کاراکتر ها می باشد که فقط از طریق خرید درون برنامه ای میتوان از آنها استفاده کرد.

نینجا کوییز

شاید در نگاه اول این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی ایرانی دیگر به نام Quiz of kings دارد ولی این دو بازی در اساس شبیه هم هستند ولی در روش بازی تفاوت دارند. از این تفاوت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

انتخاب نوع سوالات در ابتدای بازی و پیدا کردن رقیب شما با توجه به انتخاب شما

انجام مسابقه در همان لحظه انجام میشود و نیاز به صبر نیست تا حریف جواب دهد

در حین بازی میتوانید برای حریف خود کُری بخوانید

اگر شک دارید در جواب می توانید 2 گزینه را حذف کنید

می توانید زمان خود را افزایش دهید تا وقت بیشتری برای پاسخ به سوالات داشته باشید

پس از هر بار پیروز شدن سکه به شما تعلق میگیرد که با سکه ها می توانید خیلی راحت تر بازی را ادامه بدهید به نوعی می توان گفت که کسی پیروز این بازی است که سکه های بیشتری داشته باشد . با سکه ها می توان نوع سوالات اول بازی را تغییر داد تا سوال مورد نظر شما نمایش داده شود و خیلی از کار های دیگر با سکه می توان انجام داد اما متاسفانه به دست آوردن سکه بسیار دشوار تر از آن است که فکر میکنید چون با هر بار پیروز شدن مقدار سکه ای که به شما می دهد بسیار ناچیز است، راه دیگر بدست آوردن سکه خرید آن از فروشگاه این بازی است.

گیم پلی، رابط کاربری و صدا نقطه قوت این بازی است اما تبلیغ زیاد در بازی و استفاده از سکه برای بودن بین نفرات برتر این بازی میتواند نکات منفی این بازی باشد.

Crossy Road

با سرعت عمل خود ار خیابان های شلوغ، خطوط راه آهن، و رودخانه ها عبور، بالاترین امتیاز را کسب کنید و رکورد خود و دوستان خود را جابجا کنید. با سکه هایی که در طول مسیر جمع میکنید می توانید کاراکتر های جدید را آزاد کنید همچنین این کاراکتر ها باعث تغییر کلی در محیط بازی می شوند که لذت این بازی را بیشتر میکند و از خسته کننده شدن بازی جلوگیری میکند.

بازی Crossy Road یک بازی رکوردی است با رابط کاربری ساده و همچنین گیم پلی جالب و سرگرم کننده کمتر شما را خسته میکند. در این بازی حدود 250 کاراکتر وجود دارد که در طول بازی با بدست آوردن سکه می توانید آنها را از جعبه شانس به دست بیاورید و در بیش از 25 محیط می توانید از این بازی لذت ببرید. در نهایت رکورد زدن در این بازی به سادگی نیست و باید کمی وقت بگذارید تا بتوانید رکورد بزنید.

دهکده شادی

امروزه بسیاری از کودکان علاقه بسیار زیادی به بازی کردن با موبایل و تبلت دارند که عموما خیلی از این بازی ها مناسب سن آنها نیست ولی بازی دهکده شادی جز بازی هایی است که شما با خیال راحت میتوانید موبایل خود را به کودک خود بدهید تا علاوه بر سرگرم شدن او به توانایی هایش نیز کمک کنید.

این بازی برای کودکان 2 تا 7 سال طراحی شده تا بسیاری از چیزها را به سادگی یاد بگیرند. در دهکده شادی خانه های مختلفی وجود دارد که در هر کدام از آنها دارای بخش های مختلفی می باشد به عنوان مثال اگر شما وارد خانه ریاضی شوید داخل این خانه بخش آموزش اعداد ، نوشتن اعداد ، آشنایی با اشکال هندسی و … وجود دارد که همه آنها به صورت تعاملی آموزش داده میشوند. به گفته ناشر، 120 بازی در این مجموعه وجود دارد که میتواند ساعت ها کودک شما را آموزش دهد. از خانه های این بازی میتوان به خانه انگلیسی، موسیقی، الفبا، ریاضی، نقاشی، بیمارستان، آشپزخانه، آرایشگاه، بانک، گاراژ،  آشنایی با حیوانات و پرندگان و موجودات آبزی و … اشاره کرد.

همچنین در این بازی یک خانه به نام شهر بازی می باشد که در آن بازی هایی برای تمام سنین مانند منچ و ماروپله  وجود دارد

محیط و موسیقی مناسب برای کودکان و همچنین سهولت استفاده از این بازی برای کودکان نقطه قوت این بازی است و وجود تبلیغ زیاد در این بازی کمی خسته کننده میشود که البته با این حجم از کار برای این بازی میتوان این بخش را نادیده گرفت

اگر کودک زیر 7 سال دارید حتما این بازی را نصب کنید تا کودک شما از مطالب مفید و آموزنده این بازی استفاده کند.

Zombie Road Trip

زامبی ها به دنبال شما هستند و شما باید به ماشین خود از دست آنها فرار کنید و با سکه هایی که به دست می آورید ماشین خود را بهتر و قوی تر کنید . بازی Zombie road trip یک بازی رکوردی است که شما باید بیشترین مسافت را قبل از اینکه زامبی ها به شما برسند طی کنید اما بر سر راه شما نیز زامبی های دیگر ظاهر میشوند که از سرعت شما می کاهند اما با اسلحه های متصل به ماشین خود میتوانید به سادگی از آنها عبور کنید. سیستم شخصی سازی ماشین در این بازی بسیار متنوع است از نوع ماشین گرفته تا انواع اسلحه و گجت های مختلف قابل تغییر است.

این بازی از گیم پلی و کنترل خوبی برخوردار است همچنین گرافیک این بازی نیز جالب است اما به دست آوردن سکه در روند بازی به سادگی نیست و برای بدست آوردن بهترین خودرو ها و اسلحه ها باید زمان زیادی را صرف این بازی کنید.

Mortal Kombat

اگر در دوران کودکی کنسول بازی داشتید و اگر دنبال یاد آوری خاطرات گذشته هستید این بازی میتواند شما را دوباره به دوران کودکی بازگرداند. بازی مورتال (Mortal Kombat) یکی از بازی های معروف دهه هفتاد و همچنین یکی از بهترین بازی های دوران خود بود. حالا یک استودیو ایرانی این بازی را به موبایل آورده تا همه بتوانند خاطرات خود را زنده کنند. البته این بازی نسخه چهارم از سری بازی های مورتال، با نام (Ultimate Mortal Kombat 3) است، که به نوعی یک آپدیت برای نسخه سوم این بازی با کاراکتر های بیشتر و همچنین اضافه کردن یک سری از ویژگی ها به بازی بود.

با توجه به تکنولوژی آن زمان صدا گذاری و گرافیک این بازی با توجه به بازی های امروزی بسیار پایین تر از استاندارد های امروزی است. همچنین سایز بزرگ کلید ها در صفحه بازی کردن با موبایل را کمی سخت کرده است اما اگر شما با این بازی خاطره دارید حتما این بازی را امتحان کنید.