نبرد قهرمانان

امتیاز گیم‌تایم: 7

نقد و بررسی

نبرد قهرمانان یک بازی اکشن است که شما را در نقش فرمانده تعدادی از قهرمانان مختلف قرار می دهد.

هدف شما هم این است که با انتخاب و تشکیل تیم قوی تری از قهرمانان، تیم ها و افراد دیگر را شکست داده و رتبه بهتر و بالاتری به دست بیاورید.

در ابتدای بازی تنها دو قهرمان در اختیار شماست که به مرور و با پیشرفت، قهرمانان جدیدتری نیز آزاد می شود. قهرمانان جدید قوی تر هستند و پتانسیل بیشتری هم برای ارتقا دارند. با انتخاب قهرمانان می توانید آنها را برای مبارزه با دیگر بازیکنان بفرستید. بعد از پیدا شدن رقیب هم اگر فکر می کنید که این رقیب خیلی سخت است می توانید با صرف مقداری انرژی، رقیب دیگری پیدا کنید. انرژی در واقع واحد اصلی بازی است که اغلب کار ها با آن انجام می شود، از مبارزه گرفته تا تسریع انجام کار ها. روند مبارزات هم بدین شکل است که هر یک از افراد شما با یکی از افراد طرف مقابل مبارزه می کند و سپس با توجه به تعداد افراد شکست خورده یا برنده، برنده نهایی مشخص می شود. با برنده شدن در مبارزات می توانید امتیاز به دست آورده و علاوه بر پیشرفت در بازی و آزاد کردن قهرمانان جدیدتر و قوی تر، قهرمانان فعلی خود را نیز ارتقا دهید. البته مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که امکانات ارتقا و شخصی سازی بسیار محدود بوده و تنها به بالا بردن سطح قهرمان به صورت کلی محدود می شود. همچنین قهرمانان مختلف هم علی رقم ظاهر کاملا متفاوت و متنوع، فرق فاحشی با هم ندارند که خیلی ناامید کننده است.

همانطور که اشاره شد، روند مبارزات به صورت کاملا خودکار و البته تک به تک است که این مساله علاوه بر کاهش شدید جذابیت مبارزات، روند بازی را کاملا منفعلانه می کند. عدم امکان پیاده سازی استراتژی های مختلف و ساده بودن روند بازی همچنین باعث شده است که پول نقش بسیار مهمی در پیشرفت و موفقیت در بازی ایفا کند و تاثیر مهارت در این بازی تقریبا صفر است.

در پایان باید گفت که بازی نبرد قهرمانان هر چند پتانسیل خیلی خوبی دارد، ولی مشکلات متعدد مانع از تبدیل شدن آن به یک عنوان خیلی خوب شده است و البته امیدواریم که این مشکلات به زودی برطرف شوند. ولی با این حال اگر علاقه مند این سبک بازی ها هستید و سادگی بازی ها هم برای شما چندان مهم نیست، این بازی می تواند شما را سرگرم کند.

نکات مثبت

✔︎ تنوع و تعداد خوب قهرمانان
✔︎ بخش آنلاین خوب و قوی
✔︎ راهنمای خوب و کامل
✔︎ اجرای راحت و روان روی اغلب دستگاه ها

نکات منفی

✗ عدم امکان شخصی سازی قهرمانان و ارتقا های خیلی ساده
✗ عدم امکان اعمال استراتژی و تاکتیک های مختلف
✗ عدم وجود تفاوت محسوس و خاص میان قهرمانان
✗ خودکار بودن کامل مبارزات و نقش کاملا منفعلانه بازیکن در جریان مبارزات
✗ گرافیک ساده و کم جزئیات
✗ عدم وجود هر نوع بخش داستانی یا ماجرایی
✗ تاثیر خیلی زیاد پول در پیروزی و پیشرفت

عکس‌های محیط بازی

ژانرها

اکشن

بازی‌های پیشنهادی