Rolling Ball

امتیاز گیم‌تایم: 6.6

نقد و بررسی

یک بازی تفننی فکری جالب با محیطی ساده، گرافیک سه بعدی و پازل های مکانیکی

در بازی هیجان‌انگیز Rolling Ball، شما باید توپ‌ را در محیطی عجیب و مبتنی بر فیزیک هدایت کنید و به نقطهٔ پایان برسانید.

تنها کافیست توپ را روی صفحه به جلو، چپ یا راست بغلتانید و یا برای کند شدن حرکت دست خود را به سمت عقب بکشید.

کلید موفقیت شما در این بازی سرعت عمل است. شما باید از انواع و اقسام موانع غیر قابل پیش بینی عبور کنید، راههای تو در تو را پشت سر بگذارید و در نهایت قبل از تمام شدن وقت خودتان را به انتهای مسیر برسانید. مراقب باشید! اگر از لبه های مسیر بیافتید هر جایی از بازی که باشید بازی را خواهید باخت. برای حرکت گوی می‌توانید انگشتتان را روی صفحه نمایشگر حرکت دهید.

این بازی از ساخته های شرکت Candy Mobile است. شاید این توسعه دهنده همان رویه Fun Games For Free را ادامه داده و اپلیکیشن هایش کم حجم باشند اما مسئله ای که موجب شده این قضیه برای Candy Mobile خیلی به چشم بیاید را می توانیم به نام وسواس زیاد یا اضافی بزنیم. یک نگاه کوچک به کارنامه آن ها بیاندازید تا متوجه حرف های ما بشوید.

تقریبا حجم تمام عناوین Candy Mobile بین 10 تا 20 مگابایت بوده و جالب اینجاست خلاف بازی های Fun Games For Free احتیاجی به دانلود بعضی قسمت ها هنگام انجام اپلیکیشن هم ندارید. این که وسواس های فراوان سازنده Modern Sniper چه تاثیراتی روی ساخته هایش داشته است را ادامه مطلب پیرامونش حرف می زنیم ولی از همین ابتدا بگوییم که Rolling Ball هم از این قاعده مستثنی نیست.

Candy Mobile با آخرین عنوانش روی یک سبک قدیمی دست گذاشته تا شما نه فقط برای داشتن یک تجربه سرگرم کننده، بلکه بتوانید حس نوستالژی خود را قلقلک دهید. کسانی که عناوین به یادماندنی Ballance یا Marble Madness را انجام داده اند به خوبی با مکانیزم های گیم پلی Rolling Ball آشنا هستند؛ همانند بازی هایی که اسم بردیم باید یک گوی را بین مسیرهای مختلف حرکت داده و ضمن حفظ تعادلش، این جسم را خط به پایان برسانید.

نکات مثبت

✔︎ گیم پلی چالش برانگیز
✔︎ دارای بیش از ۵۰ مرحله
✔︎ گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و رعایت قوانین فیزیکی در بازی

عکس‌های محیط بازی

ژانرها

اکشن

بازی‌های پیشنهادی