Six!

امتیاز گیم‌تایم: 7.5

نقد و بررسی

بازی فکری جالب، هیجان انگیز از استودیوی بازی سازی Gram Games.

پازل های این بازی هم می توانند برای کسانی جالب باشند که می خواهند همه پازل ها را یک دقیقه ای حل کنند و هم کسانی که می خواهند ساعت ها سرگرم حل پازل باشند.

چالش اصلی شما در این بازی تعامل با برجی از تکه های پازلی با اشکال مختلف است که در بالای آنها یک شش ضلعی قرار گرفته است.

هدف شما در این بازی رساندن شش ضعلی به پایین صفحه است و این کار را می توانید با حذف تکه های برج از صفحه انجام دهید. کافی است فقط هر تکه ای که می خواهید حذف کنید را لمس کنید تا جا برای حرکت شش ضعلی به پایین صفحه بوجود آید.

ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد ولی وقتی شش ضلعی شروع به حرکت کرد یا برج به طرفین متمایل شد خواهید دید که کار به این سادگی ها هم نیستT مخصوصا اینکه اگر بخواهید امتیاز بالایی هم بیاورید. در واقع اگر حذف تکه ها از برج باعث ریزش آن شود یا شش ضعلی با چنان سرعتی حرکت کند که از صفحه خارج شود بازی را خواهید باخت و باید دوباره از اول امتحان کنید.

بازی محیطی ساده و در عین حال چالش برانگیز دارد. شما باید سعی کنید شش ضعلی را تا جایی که می توانید به پایین هدایت کنید. به عبارتی انتهایی برای این کار وجود ندارد و به همین دلیل امتیاز شما می تواند به بی نهایت هم برسد. البته کار سختی است ولی اگر می خواهید رکورد دوستان تان را در جدول بالاترین امتیازات بازی بشکنید باید از پس آن بر بیایید.

بازی Six آخرین بازی از کمپانی  Gram Games می باشد . بازی در خوع خودش بسیار چالش برانگیز و سرگرم کننده است.

نکات مثبت

✔︎ یادگیری آسان بازی
✔︎ امکان شکستن رکورد دوستان یا دیگر کاربران از سراسر دنیا
✔︎ گرافیک ساده و زیبای بازی
✔︎ گیم پلی جالب و اعتیاد آور
✔︎ بازی بی‌پایان

عکس‌های محیط بازی

ژانرها

تفننی

بازی‌های پیشنهادی