Walking Pet

امتیاز گیم‌تایم: 8.2

نقد و بررسی

یکی از جدیدترین بازی‌های منتشر شده از شرکت Ketchapp در دستان شماست!

اگر شما فکر می‌کنید که راه رفتن بر روی دو پا آسان است، حیوانات این گونه فکر نمی‌کنند!

تا حالا گربه ای دیده اید که روی دو پایش راه برود؟ در فیلم ها و کارتون ها شاید، اما در واقعیت ابدا چنین صحنه ای را نمی بینید. کچ اپ، پرکارترین توسعه دهنده بازی های موبایل در بازی جدیدش The Walking Pet، به سراغ همین سوژه رفته؛ گربه ای که با مشقت فراوان روی دو پایش راه می رود و شما باید در حفظ تعادل او بکوشید.

مثل تمام بازی های کچ اپ، برای بازی کردن The Walking Pet هم تنها به یک انگشت نیاز دارید. گربه بی باک این بازی عزمش را جزم کرده تا مثل آدم ها روی دوپا راه برود، اما دائما تلو تلو می خورد و شما نباید بگذارید که به زمین بیفتد.

برای قدم برداشتن گربه، باید با ریتم مشخصی روی صفحه ضربه بزنید تا نه با صورت به زمین برخورد کند و نه از پشت روی زمین بیفتد. روند بازی شاید ساده به نظر برسد، اما وقتی به چاله های آب در مسیر برسید خواهید دید که کار ساده ای پیش رو ندارید.

به غیر از گربه، حیوانات دیگری هم با رکوردزنی در بازی آزاد می شوند که البته تأثیری بر روند گیم پلی تکراری آن ندارند. The Walking Pet سرگرم کننده است، اما نه به اندازه عناوین موفق کچ اپ همچون ZigZag و Stick Hero که به دانلودهای میلیونی رسیدند.

ویدیوی گیم‌پلی

نکات مثبت

✔︎ گرافیک خوب
✔︎ کنترل ساده
✔︎ حیوانات خنده دار

عکس‌های محیط بازی

ژانرها

تفننی

بازی‌های پیشنهادی